Son İletiler

Sayfa1 2
1
Site Tanıtım / Banko Yarış Tahminleri
Son İleti Gönderen atyarisi - 15 Şubat 2019, 17:58:45
At yarışı tahminleri sitemizde, günlük ücretsiz altılı ganyan programlarına yapılan şablonları
inceleyebilir ve sizler de kendi tuttuğunuz atlar ile oluşturduğunuz kurgularınızı paylaşabilirsiniz.
Geçmişten günümüze kadar süregelen at yarışı kültürü, halen daha ilk günkü heyecanıyla
yarışseverlerin takibindedir... İnsanlar biraz heyecan biraz da harçlık esasını da göz önünde
bulundurarak bu oyunlara gönül vermektedirler.
Eskiden bu kadar hipodrom olmayışı yarışların takibini ve takipçisini az kılmıştır. Ama günümüzde;
İstanbul başta olmak üzere Ankara, İzmir, Kocaeli, Adana, Diyarbakır, Şanlıurfa ve Elazığ
hipodromlarında yarışlar gerçekleştirilmektedir. İnsanlar buralarda günlük yarışları seyrederek,
oyunlar oynayabilmektedirler.
Hiçbir zaman bir kazanç kapısı olarak görmememiz gereken at yarışı dünyasında, cebimizi de hakim
olmak yine bizim elimizdedir. Çünkü; Bu işi her ne kadar hobi olarak görsek de kendisini kaybederek
ev, araba, tarla vs. ne varsa satıp savuşturup yatırım yapanlar mevcuttur. İnsanların sadece eğlence
amacıyla oynamasını önerdiğimiz altılı ganyan oyununda fazla açılmamak gerektiğini belirtelim.
Geçmiş yıllarda tek bir hipodrom vardı... VELİEFENDİ HİPODROMU... Tüm filmlere, dizilere vs. konu
olmayı da başarmıştır. Tabi o zamanların kültürü ile bugün ki kültür bir mi tartışılır.
Yakın zaman da insanların at yarışını kumar olarak görmesi biz yarşseverleri üzmektedir. Atlar
insanların en sadık dostlarıdır... Biz hiçbir zaman atları veya at yarışını kötü bir düşünce ile oynamadık,
oynamayacağız. Asla yeni nesilede böyle aşılamayacağız.
Bu oyunun en güzel yanı; Zeki insanların bir araya gelmesidir... Çünkü; Gerçekten bu oyunda zeka
çalıştırmak gerekir.
2
Site Tanıtım / ADANA YEMEKÇİLİK VE CATERİNG H...
Son İleti Gönderen bakeryemekcilik - 15 Şubat 2019, 12:30:16
Baker Yemekçilik olarak yılları aşkın bir süredir, sağlıklı yemeklerimiz ve kaliteli servis anlayışımız ile davet ve organizasyonlarınız için yemek hizmeti vermekteyiz. Adana Tabldot Yemek, Adana Yemekçilik, Adana Catering, Adana Düğün Mevlit Yemekleri, Adana Hazır Yemek, Adana Düğün Yemek Servisi, Adana Cenaze Yemek Servisi, Adana Nişan Yemek Servisi, Adana Davet Yemek Servisi, Adana Mevlit Yemek Servisi ile önce "sağlık" anlayışımız ile menülerimizi oluşturuyor ve hizmetlerimizi özenle sunuyoruz.

Kalite ve hijyen standartlarına uygun iş uygulamalarını benimseyerek, sağlığınızı korumada payımızı almış bulunuyoruz. Baker Yemekçilik Adana Catering şirketi olarak, deneyimli gıda mühendislerimiz ile birlikte her zaman daha iyisini sunmak için çalışıyoruz.

Mütevazi bir davet hizmetinden, 6.000 kişilik organizasyonlara kadar yemek hizmeti sunabilen, iş, aile veya arkadaş toplantınız, düğün, nişan, açılış, cenaze, mevlit organizasyonlarınız için şık ve lezzetli menüler hazırlayan bir ekibe sahibiz.

Sağlık mottosuyla çıktığımız bu yolculukta yemeklerimizi taze tavuk ve %100 erkek dana eti ile hazırlıyor, açık yağların mide rahatsızlığına yol açtığının bilincinde olarak mutfağımızda kapalı kutu yağ kullanımına önem veriyoruz.

Aşçıbaşımız ve yardımcı personellerimiz hijyen ve eğitim belgelerine sahiptir ve düzenli olarak portör muayenesinden geçmektedir.

Adana Catering olarak, Akdeniz'in en büyük referanslarına sahip olmakla birlikte, her zaman daha iyiyi bulmak için çabalayan ekibimizle, Türkiye'yi uluslararası pazarda temsil etmeyi hedefliyoruz.

Baker Yemekçilik  8)

3
Site Tanıtım / İnternetten Film İzlemek
Son İleti Gönderen Ayran - 09 Şubat 2019, 11:16:25
İnternetten Film İzlemek

İnternetin gündelik hayatın bütün alışkanlıklarını değiştirdiği bilinen bir gerçek. Değişen alışkanlıklardan biri de sosyal hayatta. Zamanını iyi şekilde geçirmek isteyenlerin planları arasında en çok yer alan şey film izlemektir. Film izlemek için birçok alternatif var. Bundan kısa zaman öncesine kadar film izlemek için DVD, VCD, sinema olası en iyi seçenekler iken birçok açıdan dezavantajlara sahipti.

Sinemanın yer ve zaman sorunu yaratması aynı zamanda maliyetlerin yüksek olması. DVD, VCD'nin de maliyetli olması ve beklenen görselleri sağlayamaması. İnternet, internet sitelerinin gelişmesi ile beraber bu alışkanlıklar değişmiş durumda. Artık bir internet bağlantısı, iyi bir film sitesi ile hiçbir ücret ödemeden, zaman sorunu olmadan film seyretmek mümkün.

Film Sitelerinin Avantajları

Film sitelerinin avantajları arasında öncelikle zaman geliyor. İstenilen her yerde film seyretme şansı veriyor. İnternetteki film sitelerinden film seyretmek çoğu zaman ücretsiz olması nedeniyle büyük bir avantaj sağlıyor. Film izle yazarak birçok film sitesine ulaşmak mümkün. İyi bir film izleme tecrübesi için seçilen sitenin çok iyi belirlenmesi gerekiyor.

Ücretli Film İzleme Siteleri

Film sitelerinin bazıları film izleyicilerine daha iyi imkanlar sunmak için ücretli olarak hizmet vermekte. Full film izle yazarak arama motorlarında arama yapanlar full hd, kesintisiz binlerce film arşivine sahip siteler bulabilir. Bu siteler çok makul ücretler ile sayısız filmi araya reklam vb. girmeden izleme imkanı vermektedir.
4
Site Tanıtım / Vizyona Yeni Giren Filmler
Son İleti Gönderen Ayran - 09 Şubat 2019, 04:02:43
İnternette Hd Film İzle

Sinema biletlerinin yüksek fiyatlı olması nedeniyle birçok izleyici internet filmlerine yöneliyor. İnternette film hizmeti sunan onlarca site bulunuyor. Film izlemek isteyenler bu sitelere girerek film izle yapabiliyorlar.

İnternetten Film Nasıl İzlenir?

İnternetten film izleme hizmeti sunan siteler ücretli ve ücretsiz olarak ikiye ayrılıyorlar. Ücretli olan sitelere aylık belirli bir miktar ödeyerek film izleyebiliyorsunuz. Mubi, Turkcell+, Netflix bunlara örnektir.

Ücretsiz olarak filmleri yasal veya korsan olarak yayınlayan siteler bulunuyor. Yasal olarak yayınlayan sitelerde film ve videolar ortak mülkiyet özelliğine sahip olduğundan yayınlanmasında sıkıntı olmuyor.

Youtube, Crakle, Viewster, Popcornflix, Tubi, Pluto ve Veoh Tv bunlara örnektir. Bu sitelere ücretsiz üye olunarak film, video ve dizi filmler izlenebilir. Reklamlar bu sitelerin gelir kaynağı olduğu için film arasında sıklıkla reklamlar gösteriliyor.

Film Nasıl İzlenir?

Bu sitelerde bütün sezonların ve vizyonda oynayan filmler bulunabiliyor. Herhangi bir üyelik ve ücret ödemeden hd film izle yapılabilir.

Film siteleri vizyona yeni giren filmleri izleyicilere en hızlı şekilde sunmakla tanınıyorlar.

Siteye girdikten sonra, sitenin üstünde kayan bantta vizyonda ve en çok izlenen filmler sergileniyor. Altta da filmler sıralanıyor.

Genellikle bütün sitelerde filmler kategorilere ayrılmıştır. Filmler sinema çekimi veya hd olarak bulunabiliyor. İstenilen film tıklandığında kısa bir reklam çıkıyor. Reklamı geç tıklandığında film izlenebiliyor.
5
Site Tanıtım / Film Severler İçin
Son İleti Gönderen Ayran - 09 Şubat 2019, 03:13:08
Filmakinesi ve Seyirciye Sundukları

Film severlerin film izlerken önemsediği birkaç nokta vardır. Bu noktalar filmin çözünürlük ve ses kaliteleridir.

Film seçilirken bu tür özellikler oldukça büyük önem taşır. Birçok sitede farklı filmler bulunmaktadır. Ancak kaliteleri ve sürekli reklam içermeleri izleyiciyi sıkmaktadır. Dolayısıyla birçok film sitesi en başından izleyiciye haz vermemektedir.

Film Sitesinin Ziyaretçilere Sundukları

Film severler öncelikle sitenin ara yüzüne büyük önem vermektedir. İlgi çekici ve pastel renkler her zaman izleyicide merak uyandırır. filmakinesi de sitesini bu şekilde tasarlamıştır. Ayrıca siteye girildiğinde üst başlıklarda ziyaretçiye büyük kolaylık sağlanmıştır.

İMDB puanı 7+ olan filmler kolaylıkla sıralanabilmektedir. Aynı zamanda filmler türüne, yılına ya da ülkeye göre değişiyor. Sadece film değil dizi imkanı da ziyaretçiye sunuluyor. Ancak bir özelliği oldukça ilgi çekiyor. Sitede ölmeden izlenmesi gereken en iyi kült filmler film severlere sunuluyor. Böylece ziyaretçiler sitede oldukça geniş film kitlesiyle karşılaşıyor.

Filmler Hangi Çözünürlüklerde İzlenebiliyor?

Birçok insan hangi filmi izleyeceğine karar verememektedir. Arama motoruna film izle yazarak farklı filmler aramaktadır. Filmakinesi sitesi de sunduğu imkanlar dolayısıyla aranan site olmaktadır.

Filmlerin HD kalitesinde izleyiciye sunulması film keyfini arttırmaktadır. Başlangıçta can sıkıcı reklamların yer almaması da izleyici için oldukça büyük önem taşımaktadır. Dolayısıyla film severler için bu site vazgeçilmezler arasındadır. Ayrıca alt yazılı veya dublaj seçenekleriyle de dil öğrenenlerin ilk tercihi arasındadır.
6
Site Tanıtım / Ödül rekortmeni filmler
Son İleti Gönderen Ayran - 09 Şubat 2019, 02:45:08
Film İzle

Gişe rekortmeni filmler vizyon tarihlerinin üzerinden zaman geçmiş olsa bile hafızalarda derin izler bırakır. Kaçıranların hayıflandığı yeninden izlemek isteyenlerin sabırsızlandığı durumlarda ise imdada online izleme seçenekleri yetişiyor. Üstelik bu fırsat sayesinde sadece popüler filmleri değil sinema tarihinin gelmiş geçmiş en önemli yapıtlarını da izleyerek yedinci sanatın hakkını doyasıya çıkaracaksınız.

Dilediğin Yer Ve Dilediğiniz Zamanda Online Film Keyfi

Online film izle imkanı sayesinde yapımları orijinal dilinde ve istendiği durumlarda Türkçe alt yazılı ya da dublajlı izleme seçeneği bulan izleyici yaşam alanlarında sinema keyfini doyasıya yaşayacaktır. Listedeki sayısız yapım arasında seçim yapmakta zorlananlar ise filmlerin detaylı açıklamaları, oyuncular hakkında bilgiler ve izleyici görüşleri sayesinde aradıklarını kolayca bulurlar.

Amerikan Sinemasının Eşsiz Örnekleri

Amerikan sineması dünya sinemasına yön veren özel bir yere sahiptir. Etkileyici görsel efektler, aksiyonu bol sahneler ve dünyayı peşinden sürükleyen ünlü oyuncuları ile Amerikan sineması tutkunlarının takipçisi olduğu pek çok yapım da yine dilediğiniz zaman ve dilediğiniz yerde sizlerle. Ayrıca çocukların çizgi kahramanlarının müthiş hikayelerinden birini seçerek ailecek keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Türk Sinemasının Gişe Rekortmeni Yapımları Tek Tıkla Sizlerle

Son yıllarda atağa kalkan Türk sinemasının birbirinden güzel yapımlarına ve etkileyici hikayeleri ile Avrupa sinemasının ödül rekortmeni filmlerine kadar sayısız eseri internet bağlantısı olan her yerde ve dilediğiniz zamanda istediğiniz kadar izleme şansı bulacağınız hd film izle seçeneği kaliteli ve kesintisiz yayın imkanı ile sinema salonlarını evlerinize getiriyor.
7
Site Tanıtım / Araç Yedek Parça Hizmeti
Son İleti Gönderen Ayran - 05 Şubat 2019, 03:51:12
Araç Yedek Parça Hizmeti

Firmamız mercedes yedek parça üretim ve satışı alanında herhangi bir sorun yaşayan sizlere destek vermektedir. Mercedes marka araç modelleri yedek parçaları her zaman en uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Oto yedek yedek parça ithalatı konusunda en özel fiyatları veriyoruz. İthalatını gerçekleştirmiş araç yedek parçalarımız ile müşterilerimizi hiçbir zaman yarı yolda bırakmıyoruz. Tüm araçların mekanik ve motor parçalarını sizlerle bir araya getiriyoruz. Yedek parça konusunda sizlere %100 müşteri memnuniyeti sunuyoruz.

Land Rover marka araçların modelleri için sitemiz içerisinde land rover yedek parça fiyatları en uygun aralıklarla sizlere sunulmaktadır. Sizde bmw yedek parça çeşitlerini en uygun fiyattan satın almak istiyorsanız bizi hemen arayabilirsiniz.
8
Site Tanıtım / Mühendislik Mimari Gayrimenkul...
Son İleti Gönderen gokbel - 04 Şubat 2019, 16:48:27
Yapı Türk | Mühendislik Mimari Gayrimenkul İnşaat Malzemeleri Yapı Sektörü

İnşaat ve Gayrimenkul Sektörü Son Gelişmeleri, İnşaat Firmaları, İnşaat Mühendisliği ve Mimari, Yapı Malzemeleri, İş Güvenliği ve Yapı Denetim

inşaat sektörü, inşaat mühendisliği, inşaat firmaları, yapı malzemeleri, yapı denetim iş güvenliği, inşaat malzemeleri

https://www.yapiturk.blogspot.com


Turkish construction industry, Civil Engineering, Turkish construction companies


Turkish construction industry, Turkish construction companies, inşaat sektörü, inşaat firmaları, yapı malzemeleri, inşaat malzemeleri
9
Site Tanıtım / Çin Takvimi Cinsiyet Hesaplama
Son İleti Gönderen Çin Takvimi - 03 Şubat 2019, 19:01:52
Geçmişi yüzlerce yıl öncesine dayanan Çin Takvimi köklü Doğu Asya inanışları bilimsellikleri henüz kanıtlanamamış inanışlar olmasına rağmen halk arasında fazlaca rağbet görmeye devam etmektedirler. Eski devirlerde o döneme ait  bilginlerin ortaya atmış oldukları bu inanışlar şimdilerde eğlence amacıyla ya da sırf meraktan dolayı ilgi görürler. Çin takvimi uygulaması da bu inanışlardan bir tanesidir. Cinsiyet tahminine yarayan bu takvim ile yeni doğan bebek cinsiyeti tahmini hesaplayabileceğiniz ya da tahmin edebileceğini söylenmektedir.

Çin Takvimi Kesin Doğru mudur?
Bir kaynağa göre Çin takvimi bebek cinsiyeti tahmini %70 ile %90 arasında değişmektedir. Bu takvime göre doğumunu ayarlayıp istediği cinsiyette bebek sahibi olan aile sayısı fazladır.  Ancak bunların gerçekliği bilim tarafından kanıtlanmadığından Çin takvimi uygulaması için kesin doğrudur ifadesini kullanmak yanlış olur. Günümüzden 700 yıl önce kullanılmaya başlanan Çin takviminin halen tercih ediliyor olması oldukça ilginçtir.

Çin Takvimine Göre Hangi Yaşlara Dikkat Etmelisiniz?
Çin takvimine göre cinsiyet tahmini yapılırken annenin mevcut yaşı ve bebeğe hamile kalma ayı baz alınır.  Şimdiye kadar yapılan hesaplamalara göre çıkartılan bir tabloda erkek çocuğa en çok hamile kalınabilen yaşın 18 yaş olduğu gösterilmiştir. Diğer bir değişle 18 yaşında hamile kalındığında erkek çocuk dünyaya getirme olasılığı çok yüksektir. En çok kız çocuk dünyaya getirme olasılığı ise 21 yaşındaki bayanlar için söz konusudur. 21 yaşın ocak ayının dışındaki aylarda kız çocuk dünyaya getirileceği söylenmektedir. Bunun yanında yapılan tabloda 30 yaşındaki bayanların da erkek çocuk dünyaya getirme olasılıklarının yüksek olduğu söylenmiştir.

Çin Takvimi ile cinsiyet tahmini neden kolaydır?
Çin takviminin orijinali bugün pekindeki bir üniversitede bulunmaktadır. Bu takvime internet ortamından ulaşarak kendi yaşınıza göre bir cinsiyet hesabı yapabilirsiniz. Ancak bu konudaki hesaplama yöntemleri fazla olup her biri kafa karıştırıcı yöntemlerdir. Örneğin hesaplama yaparken Çin takvimi otomatik ile başlangıç yıllarına göre mevcut yaşınıza 1 ya da 2 yıl eklemeniz gerekir. Kişinin kendi yaşına 1 mi yoksa 2 yaş mı ekleyeceğini hesaplaması kafa karıştırıcı olmaktadır. Üstelik Çin takviminin başlangıç yıllarını her kaynaktan doğru şekilde edinebilmek mümkün değildir. Bu sebeple anne ve anne adaylarının çoğunluğu otomatik bebek cinsiyet tahmini sistemlerini tercih ederler.
10
Site Tanıtım / İnstagram En Ucuz Takipçi - SM...
Son İleti Gönderen tahaaysan - 30 Ocak 2019, 20:15:58
https://smmpanelcim.com/

instagram takipçi satın al, instagram takipçi hilesi

İnstagram'da ucuz ve güvenilir takipçi satın almak için doğru yerdesiniz!

instagram takipçi hilesi servisimizi kullarak instagram takipçi sayınızı arttırabilirsiniz. Üstelik ücretsiz.
Sayfa1 2